digitürk
Bugun...

eziç

laü

08-10-2017 11:56 Kategori: GÜNDEM

BARIŞIN GELECEĞİ İÇİN FUTURE COLLEGE’DEYİZ

BARIŞIN GELECEĞİ İÇİN FUTURE COLLEGE’DEYİZ
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"LEFKOŞA BAŞKENT LIONS KULÜBÜ, THE AMERICAN FUTURE COLLEGE’İ ZİYARET ETTİ BARIŞIN GELECEĞİ İÇİN FUTURE COLLEGE’DEYİZ Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Okullar Grubu’na bağlı, The American Future College anlamlı bir etkinliğe katılım gösteriyor. Lefkoşa Başkent Lions Kulübü’nün teşvikiyle barışı ve barışın önemini tüm dünya çocuklarına tanıtmak ve yaşatmak amacıyla yapılan ‘’Barışın Geleceği’’ konulu resim yarışmasına , 11-13 yaş aralığındaki öğrencilerin eserleriyle katılım gösterecek. "

Gönüllü olarak ve hiçbir karşılık beklemeyen çalışanlardan oluşan kulüp üyeleri ve kulüp başkanı The American Future College’e ziyarette bulunurken, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Lefkoşa Başkent Lions Kulübü Başkanı Özlem Odabaşı Vardan ‘’Barışın Geleceği için Future College’deyiz’’ dedi. Diğer üyelerle öğrencilerin çalışmalarına göz gezdirerek eserlerini merakla beklediklerini söylediler. Ön elemeyi başaran eser yurt dışına  gönderilecek. Yarışmaya katılan tüm eserlerle ise  ‘’2018 Masa Takvimi’’ oluşturulacak.

The American Future College Müdürü Aysu Balkanlar ve GAÜ Okullar Grubu  Başdenetmeni Berna Yılmazoğlu Özdoğa, Lefkoşa Başkent Lions Kulübü’nün gönüllü olarak çalıştığını ve ihtiyacı olan kurumlara veya kişilere imkan sağladığını belirtti. Çalışmalarını takdir ettiklerini ve ellerinden gelen desteği yapacaklarını belirttiler.

Kulüp sponsorlar aracılığıyla diyabet, çevre, açlık giderme, çocuk kanseri ve görme alanlarında hizmet veriyor.

 HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
gazete manşetleri
türkcel iç detay