digitürk
Bugun...
12-10-2017 16:16 Kategori: GÜNDEM

Genel Tarım Sigortası Fonu listeleri askıya alındı

Genel Tarım Sigortası Fonu listeleri askıya alındı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

""

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile Genel Tarım Sigortası Fonu’na yapılan tahıl ( Arpa, Buğday Yulaf, Tritikale), hâsıllık, baklagil, nadas, sebze, narenciye, meyve ağacı, zeytin, harup, bağ ve diğer ağaç beyanları için hazırlanan askı listeleri köy ve üretici bazında askıya alındı.

Genel Tarım Sigortası Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, ikameti olmayan köylerin askı listeleri Genel Tarım Sigortası Fonu ve/veya ilgili tarım dairelerinde görülebilecek.
İtirazlar 20 Ekim tarihine kadar 5 TL karşılığında alınabilecek. İtirazlar kaza ve/veya bölge tarım dairelerinde ve Genel Tarım Sigortası Fonu’nun yeni binasında alınacak ve ne şekilde itiraz yapılacağı askı listelerinden öğrenilebilecek.

Askı listelerine itiraz edilmemesi halinde askı listelerindeki bulguların doğru kabul edilerek işlem yapılacağı belirtildi.
Askıya Alınan Köyler
Askı listeleri askıya alınan köyler şunlar:
“İskele Kazası:Ağıllar, Altınova, Ardahan, Aygün, Boğaziçi, Boğaztepe, Ergazi, İskele, Kalecik, Kaplıca, Kurtuluş, Kuzucuk, Mersinlik, Ötüken, Sınırüstü, Topcuköy, Turnalar, Yarköy
Yenierenköy bölgesi: Adaçay, Avtepe, Boltaşlı, Derince, Dipkarpaz, Esenköy, Gelincik, Kaleburnu, Kuruova, Sipahi, Taşlıca, Yenierenköy, Yeşilköy, Ziyamet
Lefkoşa kazası: Lefkoşa, Alayköy, Denya, Gönyeli, Kanlıköy, Mammari, Gürpınar, İkidere, Türkeli, Yılmazköy, Hamitköy Geçitkale Bölgesi: Akova, Arıdama, Alaniçi, Çınarlı, Geçitkale, Mallıdağ, Tatlısu, Yamaçköy, Yıldırım
Gönendere bölgesi: Çamlıca, Ergenekon, Gönendere, Görneç, Nergisli, Pınarlı, Serdarlı, Sütlüce, Tirmen, Ulukışla Gazimağusa kazası: Gazimağusa, Avgoro, Dörtyol, Güvercinlik, Korkuteli, Kurudere, Mormenekşe, Mutluyaka, Pirhan, Şehitler, Tuzla, Yeniboğaziçi, Derinya Akdoğan bölgesi: Akdoğan, Beyarmudu, Çayönü, Düzce, İncirli, İnönü, Köprülü, Paşaköy, Pile, Turunçlu, Türkmenköy, Vadili, Ksilodimbu, Aslanköy Girne batı bölgesi: Alsancak, Edremit, Ilgaz, Karaman, Karaoğlanoğlu, Karşıyaka, Lapta, Malatya, Yeşiltepe, Zeytinlik
Girne doğu bölgesi: Arapköy, Bahçeli, Beşparmak, Beylerbeyi, Çatalköy, Doğanköy, Esentepe, Girne, Karaağaç, Karakum, Ozanköy Girne Boğaz bölgesi: Boğazköy, Ağırdağ, Dağyolu, Dikmen, Göçeri, Güngör, Kömürcü, Pınarbaşı, Taşkent.”



HABERE YORUM YAZIN



FACEBOOK YORUM
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
gazete manşetleri
türkcel iç detay